Asfalt Serme Çalışmalarımız

Güntaş Asfalt ve İnşaat olarak sıcak asfalt serme işlerinizde sizlere uygulaması kolay ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Açık ve kapalı otopark, site içi yollar, spor alanları, depo alanları ve fabrika sahası gibi çeşitli alanlarda özel asfalt serim işleri yapıyoruz. Olabildiğince düzgün bir asfalt zemin elde edebilmek için asfalt serimi öncesinde asfalt serilecek alana ücretsiz keşif yapıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar sunuyoruz. Güncel makine parkımızda bulunan asfalt serme makinalarını kalite politikamıza uygun olarak kullanıyoruz. Uzman ve tecrübeli ekiplerimizle kaliteli işçilik yaparak sizlere daha iyi bir hizmet için çalışıyoruz.

Asfalt fiyat teklifi almak için buraya tıklayınız.

Asfalt Serme Videomuz

Otopark asfalt serimi konulu videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. Daha fazla otopark asfalt serimi konulu video veya asfalt işleri ile ilgili videolar izlemek için Youtube Kanalımıza göz atabilirsiniz.

Ücretsiz Keşif

Açık Otopark Sıcak Asfalt Serme
İnco İnşaat Açık Otoparkı Sıcak Asfalt Serimi

Asfalt serimi işlerinizde olabildiğince düzgün bir asfalt kaplı zemin elde edebilmek için ücretsiz keşif yapıyoruz. Asfalt serimi öncesinde asfalt serilecek alana kapsamlı ve detaylı bir şekilde keşfimizi yapıyoruz. Asfalt yapılacak zemin ve alanın bilgi ve özellikleri alınarak, sıcak asfalt serme fiyat teklifimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Uygun Fiyat

Asfalt serme işlerinizde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için uygun fiyatlar sunuyoruz. Asfalt serimi yapılacak alana yaptığımız keşif sonucunda fiyatlarımıza karar veriyoruz. Sizlere yapacağımız asfalt serim işinin kalitesinden ödün vermeden en düşük birim fiyatlar ile beraber uygun fiyat teklifimizi sunuyoruz.

Makine Parkı

Site İçi Yollara Sıcak Asfalt Serme
Sazak Villaları Site İçi Yollara Sıcak Asfalt Serimi

Asfalt serim işlerinizde her gün durmadan gelişen teknolojiye ayak uydurmaya çabalıyoruz. İşlerimizde her daim iş ve işçi sağlığını göz önünde bulunduruyoruz. Makine parkımızı güncel tutmakla beraber asfalt serim işlerinde bünyemizde bulunan asfalt serme makinelerini kalite politikamıza uygun olarak kullanmaktayız.

Kaliteli İşçilik

Kapalı Otopark Sıcak Asfalt Serme
File Market Kapalı Otoparkı Sıcak Asfalt Serimi

Asfalt serme işlerinizde her zaman iş ve işçi sağlığını göz önünde bulundurmaya çalışıyoruz. Güntaş Asfalt ve İnşaat’ın bünyesinde bulunan uzman ve tecrübeli ekipleri ile asfalt serim işlerinde çalışıyoruz. Asfalt serim işlerinizde temiz ve kaliteli işçilik anlayışı ile çalışarak olabildiğince düzgün bir asfalt zemin elde ediyoruz.

Asfalt Serme Galerimiz

Daha Fazla Fotoğraf İçin Tıklayınız