Asfalt Nerelerde Kullanılır?

Yolların üst yapılarında bağlayıcı katman olarak en çok tercih edilen malzeme asfalttır. Birçok alanda en çok tercih edilmesini sebebi diğer kaplama malzemelerine göre daha fazla artısının bulunmasıdır. En çok tercih edilen zemin kaplama malzemesi asfalt nerelerde kullanılır?

Asfalt, engebeli ve eğimli alanlarda uygulanabilirliği kolay olan bir zemin kaplama malzemesidir. Asfalt, taşıyıcı özelliğinin olmamasına rağmen esnek bir yapıya sahip olduğu için kırılmalara ve çatlamalara karşı dayanıklıdır. Asfaltın uygulama kolaylığı ve dayanıklı, esnek bir yapısının olmasından dolayı birçok alanda tercih edilen zemin kaplama malzemesidir. Diğer zemin kaplama malzemelerine göre fiyatının uygun ve estetik bir görünüşe sahip olması da asfaltın kullanım alanlarını arttıran özelliklerdir.

Diğer hizmet verdiğimiz alanları öğrenmek için hizmetlerimiz bölümüne buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Sıcak Asfalt Nerelerde Kullanılır

Asfalt Nerelerde Kullanılır?
Botaş Parkı Basketbol Sahası Sıcak Asfalt Serimi

Asfalt ile ilgili videolar izlemek için buraya tıklayınız.

Asfalt nerelerde kullanılır sorusuna birçok cevap verilebilir. Asfaltın kullanım alanlarını genel olarak özetleyecek olursak 5 başlık altında inceleyebiliriz. Asfaltın genellikle kullanıldığı yerler site içi yollar, fabrika sahaları, açık ve kapalı otoparklar, spor alanları ve depo alanlarıdır.

Site İçi Yollar: Siteye giriş yol ve yollarını, site içi yol ve yollarını, site yürüyüş (koşu) ve yaya yollarını, site özel araç ve bisiklet yollarını asfaltlıyoruz. Site içi yol asfalt serimi işlerinize ücretsiz keşif yapıyoruz.

Fabrika Sahaları: Fabrika giriş yol ve yollarını, fabrika içi yol ve yollarını, fabrika iç yollarını, fabrika çevre ve nakliye alanlarını asfaltlıyoruz. Fabrika sahası asfalt serimi işlerinize uygun fiyat sunuyoruz.

Açık ve Kapalı Otoparklar: Açık otopark alanlarını ve kapalı otopark alanlarını asfaltlıyoruz. Açık ve kapalı otopark asfalt serimi işlerinize güncel makine kullanıyoruz.

Spor Alanları: Basketbol sahalarına, voleybol sahalarına, tenis kortlarına, yürüyüş (koşu) yollarına ve bisiklet yollarına çözümler üretiyoruz. Spor alanı asfalt serimi işlerinize kaliteli işçilik yapıyoruz.

Depo Alanları: Kapalı depo yerlerine, açık depo yerlerine, depo yerlerinin iç ve çevre alanlarına çözümler üretiyoruz. Depo alanı asfalt serimi işlerinize pratik çözümler sunuyoruz.